• Одличната цена
  • Ново
shhworldsea H4 9003 Автомобил Камион Женски Машки Керамички Светлата Продолжување Конектор Приклучок Светлина, Крушка Светилка Жица 12V Приклучок Адаптер

shhworldsea H4 9003 Автомобил Камион Женски Машки Керамички Светлата Продолжување Конектор Приклучок Светлина, Крушка Светилка Жица 12V Приклучок Адаптер

 
DEN 639.84
DEN 486.00

Износ
Во продавницата.


shhworldsea H4 9003 Автомобил Камион Женски Машки Керамички Светлата Продолжување Конектор Приклучок Светлина, Крушка Светилка Жица 12 V Приклучок Адаптер
Сликата на женски конектор
Сликата за женски конектор
Сликата на машки конектор
ЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Друг производ што ќе може да заинтересирани во


За производот

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Тежина:
5.06kg
Од Моќ:
.W
Бренд Име:
shhworldsea
Специјални Функции:
Керамички
Напон:
12V
Објектот Големина:
h4
Име На Модел:
h4
Материјал Тип:
Керамички
Интерфејс:
h4
Автомобил Направи:
Универзална

Слични предлози