• Одличната цена
  • Ново
500pcs/број 8*450 мм Розова Боја и Најлон Кабел Врски, Кабелски Врски,Кабелски Врски Еднократно.

500pcs/број 8*450 мм Розова Боја и Најлон Кабел Врски, Кабелски Врски,Кабелски Врски Еднократно.

 
DEN 3599.04

Износ
Во продавницата.

8*450 мм Розова Боја и Најлон Кабел Врски, Кабелски Врски,Кабелски Врски Еднократно. Спецификација : 7.6*450 мм. Материјал : УЛ/NYLON66,Оган оценка 94 V-2. Оперативен температура : -40℃ 85℃. Боја : Розова . Многу од 500 Парчиња .
Превозот : 1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Политика на враќање : Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена. Контакт со нас : за Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.


За производот

Број На Модел На:
Кабел-8450-P-500
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Тип:
releasable

Слични предлози