• Одличната цена
  • Ново
1000pcs 1.5*100 Бела Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска, пластични рака за компјутер жици managment

1000pcs 1.5*100 Бела Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска, пластични рака за компјутер жици managment

 
DEN 2042.40
DEN 1940.00

Износ
Во продавницата.


1000pcs 1.5*100 Бела Пластика, Најлон Кабел Врски,Жица Zip Вратоврска, пластични рака за компјутер жици managment Опис : Материјал : Најлон (со добра изолација ниво и голема flam retardant, кои се лесно да се работи, како и. ) Боја : Бела Големина : прибл. 1.3 mm ширина * 100mm должина Пакет : 1000pcs (количините на кабелот врски може да има некои грешки од -2% до 2%. Се надевам дека ќе може да се разбере.) Примена : 1. Растенијата врски, да им помогне да се заштитат оние скапоцени произлегува и да се спречи кршење, лесен начин да се обучуваат винова лоза или поддршка на растенија. 2. Не јазли се потребни. Растенијата врски заврши околу вашиот растенијата и назад кон себе за безбедна само-грчевито држејќи се за чекање. 3. Мебел, автомобил, пакување кабел на електронски уреди и опрема, градина, кампување, канцелариски, училишен, houshold, индустрија, во болница и така натаму. 4. лесно да се најде на линијата, заштеда на време и напор. елегантен изглед. Слика :


За производот

боја:
Бела
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
NTC016
Тип:
Авто-Заклучување
боја:
Бела
Модел Бр.:
1.5*100
Ширина:
1.5mm
Должина:
100mm

Слични предлози