• Одличната цена
  • Ново
27-50мм Издувните Пригушувач Со Движат Удар-надолу Silencer го исклучите Одговара Мотор, Мотоцикл Црна Издувни Цевки Пригушувач Silencer Миење Приклучок

27-50мм Издувните Пригушувач Со Движат Удар-надолу Silencer го исклучите Одговара Мотор, Мотоцикл Црна Издувни Цевки Пригушувач Silencer Миење Приклучок

 
DEN 239.52
DEN 225.00

Износ
Во продавницата.


27-50мм Издувните Пригушувач Со Движат Удар-надолу Silencer го исклучите Одговара Мотор, Мотоцикл Црна Издувни Цевки Пригушувач Silencer Миење Приклучок


За производот

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
за издувни гасови прашина заштита
Објектот Ширина:
3.8cm
Специјални Функции:
издувните гасови прашина заштита
Бренд Име:
БРЗИНА ШКОРПИЈА
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
3.8cm
Објектот Должина:
8.7cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Гума

Слични предлози