• Одличната цена
  • Ново
Motoo - MT07 FZ07 мотоцикл Издувните Целосен систем ЗА Јамаха МТ-07 FZ-07 Трагач 2014-2017 со Пригушувач XSR700 -2017

Motoo - MT07 FZ07 мотоцикл Издувните Целосен систем ЗА Јамаха МТ-07 FZ-07 Трагач 2014-2017 со Пригушувач XSR700 -2017

 
DEN 4608.00

Износ
Во продавницата.За производот

Објектот Ширина:
44cm
Објектот Тежина:
5.5kg
Бренд Име:
anodizing
Објектот Должина:
54cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
MT07 FZ07 Трагач 2014 2015 2016 2017
Објектот Висина:
44cm
Објектот Дијаметар:
20inch
Специјални Функции:
мотоцикл издувни
Motobike Направи:
Јамаха
Fitment 1:
MT07 FZ07 Трагач 2014 2015 2016 2017
Fitment 2:
XSR700 2016 2017

Слични предлози