• Одличната цена
  • Ново
YAOPEI Бесплатен Превозот! НОВА За Buick Парк Авенија Кислород Сензор 9206886 Вистински Воздух Гориво Сензор

YAOPEI Бесплатен Превозот! НОВА За Buick Парк Авенија Кислород Сензор 9206886 Вистински Воздух Гориво Сензор

 
DEN 1775.52
DEN 1420.00

Износ
Во продавницата.

Бесплатен Превозот! НОВА За Buick Парк Авенија Кислород Сензор 9206886 Вистински Воздух Гориво Сензор
Производот Се Покаже
Добредојдовте во мојата продавница


За производот

линеарна:
-
Повторливост:
-
Тип:
Вид Греење
Мерен Опсег:
-
Бренд Име:
YAOPEI
Hysteresis:
-
Резолуција:
-
Чувствителност:
-
Тип На Сензор:
Piezoelectric
боја:
како Слика
Автомобил Производител:
за buick
OE БР.1 :
9206886
OE No2:
9206886
време на испорака:
Во рамките на 24hours по плаќање
Состојба:
100% нови

Слични предлози