• Одличната цена
  • Ново
мали колона светилка Отворено Светло за Итни случаи светилка улица супер-светли LED тревник светилка пејзаж градина мали колона светилка

мали колона светилка Отворено Светло за Итни случаи светилка улица супер-светли LED тревник светилка пејзаж градина мали колона светилка

 
DEN 3216.00

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобри можни производ на моите најмили клиенти.
Информации За Производот Преглед :
[Име на производ] : соларни светилки
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : Напредни ПВЦ
[Извор] : LED
[Батерија Тип] : 3.6 V Ni-МЗ висок капацитет на батеријата
[За] : парк, многу далеку, ходници и така натаму
answer : ___________________________ note :
Нашите производи се испорачани ширум светот, ако вашата земја не е на испорака забелешка, ве молиме контактирајте со нас, на различни локалните превозот време и цената на испорака може да биде различен.


За производот

Wattage:
warm light, white light, red light, green light, blue light
Употреба:
За итни случаи
Бренд Име:
WINZSC
Број На Модел На:
1
Е Батерии Вклучени:
Yes
Карактеристики:
2
Напон:
90-260V
Тело Материјал:
ПВЦ
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Употреба:
За итни случаи

Слични предлози