• Одличната цена
  • Ново
Бесплатен Превозот 10pcs/многу PIC16F1947-I/PT PIC16F1947 QFP-64 Нови оригинални IC Во парк!

Бесплатен Превозот 10pcs/многу PIC16F1947-I/PT PIC16F1947 QFP-64 Нови оригинални IC Во парк!

 
DEN 789.60
DEN 711.00

Износ
Во продавницата.За производот

Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
PIC16F1947-I/PT
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Име:
SZHCKJ

Слични предлози