• Одличната цена
  • Ново
Бесплатен Превозот 50pcs/многу STRS6707 УЛ-S6707 S6707 ZIP-9 Нови оригинални IC Во парк!

Бесплатен Превозот 50pcs/многу STRS6707 УЛ-S6707 S6707 ZIP-9 Нови оригинални IC Во парк!

 
DEN 1692.96
DEN 1524.00

Износ
Во продавницата.За производот

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
YANXINLIANG
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
STRS6707
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Име:
SZHCKJ

Слични предлози