• Одличната цена
  • Ново
10pcs/многу Нови RT8207MZQW RT8207M J7 ИО J7=EB J7-ИО J7 FM QFN20 Заврши DDRII/DDRIII Меморија Напојување Контролер IC

10pcs/многу Нови RT8207MZQW RT8207M J7 ИО J7=EB J7-ИО J7 FM QFN20 Заврши DDRII/DDRIII Меморија Напојување Контролер IC

 
DEN 228.00

Износ
Во продавницата.

Шенжен Fengshengxin Electronics Co. Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство. Во помош и поддршка на поголемиот дел од клиентите, во жестоката конкуренција на пазарот, корпоративни иновации, постепено се развива во нова област на e-commerce има направено голем развој, и е формирана збир на уникатни управување и работа со систем. Во клиент за управување и продажен менаџмент, има постигнато канцеларија автоматизација. Компанијата информации преку Интернет дека многу од превозникот, интегрирани кола да се справи со промената на пазарот, даде целосна претстава за предностите на високата технологија, за да се обезбедат квалитетни услуги на нашите клиенти.
Компанијата изобилство набавка, испорака брзо, во врската, има добра репутација.


За производот

Број На Модел На:
RT8207MZQW
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FSXSEMI
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
IC
Примена:
Меѓународниот стандард

Слични предлози