• Одличната цена
  • Ново
10pcs MUR1560G ДА-220 MUR1560 TO220 U1560 бесплатен превозот

10pcs MUR1560G ДА-220 MUR1560 TO220 U1560 бесплатен превозот

 
DEN 95.52

Износ
Во продавницата.За производот

Бренд Име:
JYSMPJDZ
Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Примена:
компјутер
Состојба:
Нови
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
13cm x 10cm x 3cm (5.12in x 3.94in x 1.18in)

Слични предлози