• Одличната цена
  • Ново
10PCS LM1117T-3.3 TO220 LM1117-3.3 LM1117T 3.3 V LM1117 ДА-220 бесплатен превозот

10PCS LM1117T-3.3 TO220 LM1117-3.3 LM1117T 3.3 V LM1117 ДА-220 бесплатен превозот

 
DEN 88.80

Износ
Во продавницата.За производот

Бренд Име:
JYSMPJDZ
Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Примена:
компјутер
Состојба:
Нови
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
11cm x 13cm x 4cm (4.33in x 5.12in x 1.57in)

Слични предлози