• Одличната цена
  • Ново
20PCS LTC4054ES5-4.2 SOT23-5 LTC4054ES5 SOT23 LTC4054 SOT SMD бесплатен превозот

20PCS LTC4054ES5-4.2 SOT23-5 LTC4054ES5 SOT23 LTC4054 SOT SMD бесплатен превозот

 
DEN 51.84
DEN 47.00

Износ
Во продавницата.


Ви благодариме


За производот

Примена:
алармот
Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
Напон:
Стандард
Број На Модел На:
LTC4054ES5
Пакет:
SMD
Состојба:
Нови
Бренд Име:
YANXINLIANG
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стандард

Слични предлози