• Одличната цена
  • Ново
3 Фаза Микро Brushless Генератор Мини Правец на Рака Генератор DIY Моторни 3-24V AC Со Led Светилка Мушка

3 Фаза Микро Brushless Генератор Мини Правец на Рака Генератор DIY Моторни 3-24V AC Со Led Светилка Мушка

 
DEN 157.44
DEN 150.00

Износ
Во продавницата.

Овој производ е три фаза ac генератор, може да биде произволно поврзани двете линии може да светне на LED светилка мушка.Овој производ е погоден за микро ветар минијатура на хидраулични рака триење енергетски систем, три-фаза ac коса во училишните ПОМАГАЛА наставата модел. Спецификации : Излезен напон : 3 V-24 V Излез тековната : 0.1 A-1 A Номинална моќност : 0.5-12 W Пакет се Вклучуваат : 1 x Моторни 1 x LED Забелешка : Ножот не е вклучена
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ви благодариме за вашиот поддржува!


За производот

Број На Модел На:
Pls проверете опис
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
diymore
Излез Тип На:
Pls проверете опис

Слични предлози