• Одличната цена
  • Ново
Бесплатен превозот Јапонски инјектор за гориво 23250-28080 23209-28080 за Toyota Camry е корола Highlander Матрица RAV4 Solara Scion тц xB

Бесплатен превозот Јапонски инјектор за гориво 23250-28080 23209-28080 за Toyota Camry е корола Highlander Матрица RAV4 Solara Scion тц xB

 
DEN 2304.00
DEN 2120.00

Износ
Во продавницата.

Видео шоу спреј тест на инјектор за гориво ,секој инјектор ќе биде тестирање пред превозот За Toyota Camry Инјектор за Гориво 23250-28080 ACV40
Одговара : Camry е корола Highlander Матрица RAV4 Solara Scion тц x B 2.4 L L4
добар квалитет за брза испорака
направен во јапонија
Добредојдовте на конкурираат на овој производи ,
Ова е високиот квалитет на производите,сите од нив во акции, и ќе ти се брза испорака .
Јас, исто така, ќе испорака за вас во рок од 3 дена .


За производот

Camry-Година:
1994,1992,1997,1999,1998,1996,1995,1990,1993,1991
Тојота Модел:
Camry
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
standard
Бренд Име:
Olmaige
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
is_customized:
yes
Материјал Тип:
Пластични
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил Производител:
Тојота

Слични предлози