• Одличната цена
  • Ново
3W E27 MR16 GU10 УВ LED Спот Сијалица 395nm Индикатор Светла

3W E27 MR16 GU10 УВ LED Спот Сијалица 395nm Индикатор Светла

 
DEN 959.52
DEN 768.00

Износ
Во продавницата.


mr16-12v
gu10/e27-ac85-265v
модел;внатрешна светлина
моќност : 3w
боја : ултра виолетова
wavelengh : 395nm
зрак агол : 45 степен
напон : 85-265v/12v
база тип : e27 gu10 mr16
материјал : алуминиум
примена :
8 : растот на plants7 : антички накит appraisal6 : знак за обележување * * систем, крв, проверка на местото на crime5 : посебни гас, нафта и гас водоводна цевка протекување check4 : клима уред и автомобилот систем на рециклирање течење check3 : посебни флуоресценција одраз на matter2 : медицински sterilization1 : УВ лепак лекување


За производот

боја:
e27, mr16, gu10
Тип На Објект:
Индикатор Светла
Број На Модел На:
na
Бренд Име:
човековите осветлување
Напон:
12V
боја:
Виолетова

Слични предлози