• Одличната цена
  • Ново
5pcs Нога Спортски Корне Пердув Shuttlecocks Играње Игри Дете е Играчка Кинески Jianzi Отворено Спорт Дете Детска Играчка

5pcs Нога Спортски Корне Пердув Shuttlecocks Играње Игри Дете е Играчка Кинески Jianzi Отворено Спорт Дете Детска Играчка

 
DEN 667.20

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
Материјал : Пластични + пердув
Висина : 16 / 18cm за избор
еден цел за 5pcsЗа производот

боја:
Висина 16cm, Висина 18cm
Пол:
Унисекс
Предупредување:
нога shuttlecock
Бренд Име:
HOGNSIGN
Возраст Опсег:
8-11 Години
Димензии:
Shuttlecock
Број На Модел На:
shuttlecock корне
Материјал:
Смола
Спорт:
Гимнастика
Бар-кодот:
No
сертификација:
3C
3C:
Сертификат
Тип:
shuffle-кур
дизајн:
Shuttlecocks
Функција:
Корне shuttlecock играчки
shuttlecock корне:
gymnastic топка
удар shuttlecock:
huajian
Нога:
Dacau
нога shuttlecock:
удар топката
gymnastic топка:
Играчка

Слични предлози