• Одличната цена
  • Ново
2*50mm 20pcs Двоен Круг челик Бајонет pin затворени Усогласување cotter бран Б Р облик на вратило splitpin

2*50mm 20pcs Двоен Круг челик Бајонет pin затворени Усогласување cotter бран Б Р облик на вратило splitpin

 
DEN 407.52
DEN 387.00

Износ
Во продавницата.


2*50mm 20pcs Двоен Круг челик Бајонет pin затворени Усогласување cotter бран Б Р облик на вратило сплит pin
Дијаметар : приближното 2mm
Должина : 50mm
Пакување Вклучуваат : 20pcs
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Тие се малку свиткани овозможувајќи им да се отстранат или да се инсталира полесно


За производот

Тип На Објект:
Иглички
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
2*50mm

Слични предлози