• Одличната цена
  • Ново
Триаголник Расадник Ѕид Decal Детска Соба Само Лепило Винил Ѕид Налепници Дома Декорација Спална соба Отстранлив Уметност Позадина ZB165

Триаголник Расадник Ѕид Decal Детска Соба Само Лепило Винил Ѕид Налепници Дома Декорација Спална соба Отстранлив Уметност Позадина ZB165

 
DEN 574.56
DEN 431.00

Износ
Во продавницата.

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината Големина на :
7.5 x 4.5 cm/ 3 x 1.8" секој триаголник
Секој триаголник доаѓа како посебна decal, може да се постави ги како што сакате! Заврши големина е зависи како да plaste тоа. Овие налепници немаат позадина на сите, ниту бели ниту транспарентни. Секоја позадина бои ќе биде боја на вашиот ѕид.


За производот

боја:
црна, сива, H635 меки розова боја, светло виолетова, црвена, бела, жолта, кафена, портокалова, прилагодено боја
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZB165
Тема:
Шема
Материјал:
ПВЦ

Слични предлози