• Одличната цена
  • Ново
Моден Ликови Зборови Ресторан Кујна Налепници Бон Appétit Ѕид Налепници Дома Декорација Кујна Хотел Позадини

Моден Ликови Зборови Ресторан Кујна Налепници Бон Appétit Ѕид Налепници Дома Декорација Кујна Хотел Позадини

 
DEN 719.52
DEN 590.00

Износ
Во продавницата.


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( Ако не изберете било која боја , ние ќе брод стандардната )
Средна Големина : 70 cm (h) х 57 см (w)
Големи Димензии : 140 cm (h) x 114 см (w)
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : ѕид налепница и трансфер филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот


За производот

боја:
Црна
Големина:
57x70cm, 114x140cm
Материјал:
Хартија
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Cutelittlebear
Тема:
Портрет
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
М-61-5
Спецификација:
Single-piece Package
боја:
40 бои
Големина:
57x70cm,114x140cm
дизајн:
Карактер

Слични предлози