• Одличната цена
  • Ново
Новиот Модерен Креативни Слатка Мед Пчела Ѕид Налепници За Детска Соба Adesivo Де Parede Ѕид Decals Pegatinas Де Споредено Дома Декор

Новиот Модерен Креативни Слатка Мед Пчела Ѕид Налепници За Детска Соба Adesivo Де Parede Ѕид Decals Pegatinas Де Споредено Дома Декор

 
DEN 719.52
DEN 590.00

Износ
Во продавницата.


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( Ако не изберете било која боја , ние ќе брод стандардната )
Средна Големина : 80 cm (h) x 56 cm (w)
Големи Димензии : 125.4 cm (h) x 81 см (w)
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : ѕид налепница и трансфер филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот


За производот

боја:
Црна
Големина:
56x80cm, the size as below
Материјал:
Хартија
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Cutelittlebear
Број На Модел На:
М-61-3
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
боја:
40 бои
Големина:
56x80cm,81x125.4cm
дизајн:
пчела

Слични предлози