• Одличната цена
  • Ново
3D Животинско Жирафа Ѕид Decals Multicolor ПВЦ Ѕид Налепници За ТВ Ѕид Детска Спална соба Ѕид Дома Куќа Декорација Нов Дизајн

3D Животинско Жирафа Ѕид Decals Multicolor ПВЦ Ѕид Налепници За ТВ Ѕид Детска Спална соба Ѕид Дома Куќа Декорација Нов Дизајн

 
DEN 500.16
DEN 290.00

Износ
Во продавницата.


AWOO 3 D Животинско Жирафа Ѕид Decals Multicolor ПВЦ Ѕид Налепници За ТВ Ѕид Детска Спална соба Ѕид Дома Куќа Декорација Нов Дизајн
Големина : 66*93cm
Материјал : високо квалитетни ПВЦ


За производот

Големина:
93x66cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпоретот
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Животните
Бренд Име:
AOOYOU
Број На Модел На:
17-8007
Материјал:
ПВЦ
ПВЦ Ѕид налепници:
Семејството декорација
куќа декорација:
дома decal
детска спална соба:
жирафа ѕид налепница

Слични предлози