• Одличната цена
  • Ново
Bohe Mandala Цвет Ѕид Хартија Оркестарот Јога Студио Винил Ѕид Налепници за Внатрешни работи Отстранлив Lotus Уметност Mural Насловна Оркестарот Спална соба SY84

Bohe Mandala Цвет Ѕид Хартија Оркестарот Јога Студио Винил Ѕид Налепници за Внатрешни работи Отстранлив Lotus Уметност Mural Насловна Оркестарот Спална соба SY84

 
DEN 619.20
DEN 489.00

Износ
Во продавницата.

Информација за производот : Број : SY84 Големина S : 57x57cm Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни


За производот

боја:
H622 Црна, H621 теал, H624 Браун, Злато, H627 Сива, друга боја избор
Големина:
57x57cm
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Број На Модел На:
SY84
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ

Слични предлози