• Одличната цена
  • Ново
Мама И Тато Се Утврдени Датумот Ново Семејство Знак Налепница Бебе Туш Стапало Персоналните Ѕид Налепница B328

Мама И Тато Се Утврдени Датумот Ново Семејство Знак Налепница Бебе Туш Стапало Персоналните Ѕид Налепница B328

 
DEN 318.72
DEN 287.00

Износ
Во продавницата.


Материјал :
Еколошки винил
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови.
Самолепливи умре-намалување на винил налепница ,нејзините нема позадина ќе го направат вашиот ѕид изгледа како насликани. За Големина на : 25cm X 35cm 42cm X 59cm 57cm X 80см Важни информации што ќе треба да ја заврши својата цел : Воспоставен Датум :
Pls оставете порака на вашиот налог или "контактирајте не" за боја и името што го сакате ,инаку ние ќе брод стандардната боја.ви благодариме.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1, можете Да направите било име на ѕидот decals? Да,ние може да се направи било името на англиски јазик, името треба да се 3-8 писма. Ако името на француски,шпански или арапски,ве молиме контактирајте нè за потврда пред да нарачате.
2,Како можам да ти пратам на имиња и бои, што ми треба? Првиот метод,ве молиме закуп на имиња и бои во "Оставете порака за овој продавачот" опција кога ќе ги видиш и да ја потврдите вашата цел. Друг начин,кликнете "Контакт Сега" за да ја испратите порака до снабдувачот во Сервисен Центар.
3,можете Да направите dropshipping?
Да,ние сме фабрика. ние не dropshipping во светот,ве молиме оставете на клиентите адреса директно,ние ќе го испрати во потрага по некои детали.
4, јас моите сопствени дизајни,можете да направите тоа?
Да,ние може да направи сопствени decals,ве молиме да го проверите со нас пред да нарачате.


За производот

боја:
црна, светло сина, светло сива, меки розова боја, светло виолетова, црвена, прилагодено боја, бела
Големина:
42X59cm, 25X35cm, 57X80cm
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,Мебел Налепници,Тоалет Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,За Ѕид,Прозорец Налепници
Бренд Име:
HUAIDE
Спецификација:
Single-piece Package
Стил:
Креативните
Тема:
Знаци
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
B328
Материјал:
Винил

Слични предлози