• Одличната цена
  • Ново
Едноставноста на модерната креативна личност на децата соба дневна соба и спалната соба коридор ѕид уметност ѕид светилка ноќни ламби

Едноставноста на модерната креативна личност на децата соба дневна соба и спалната соба коридор ѕид уметност ѕид светилка ноќни ламби

 
DEN 4704.00

Износ
Во продавницата.


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.


За производот

Абажур Боја:
еден бел, еден црн, две бели, две црна
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Е Светилки Вклучени:
No
Боја На Каросеријата:
Бела,Црна
Број На Модел На:
LKD487
Карактеристики:
уметноста ѕид светилка
Стил:
Модерна
Материјал:
Метал
База Тип:
E27
Тело Материјал:
Железо
Бренд Име:
Orcinus orca
Осветлување Област:
5-10square метри
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Број на извори на светлина:
2
Примена:
Foyer
Сенка Ветер:
До & Долу
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,FCC,CE
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
2 година
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No

Слични предлози