• Одличната цена
  • Ново
А1 Американски светла во подрумот Индустриски железо светилка на лофт simplestairs aisle кревет ретро долго железо двојно Бар кафе ѕид светилка

А1 Американски светла во подрумот Индустриски железо светилка на лофт simplestairs aisle кревет ретро долго железо двојно Бар кафе ѕид светилка

 
DEN 2640.00

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобри можни производ на моите најмили клиенти.
Информации За Производот Преглед :
[Боја] : Црна (како што е прикажано)
[Главен материјал] : Железо
[Главната технологија] : сликарство
[Извор] : E27 / блескаво / заштеда на енергија светилка / LED
[Вклучуваат светло извор] : не содржи извор на светлина
[За] : дневна соба, спална соба, ресторан, бар и други внатрешни работи простор
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
answer : ___________________________ note :
Нашите производи се испраќаат до остатокот на светот, доколку вашата земја не е на испорака забелешка, ве молиме контактирајте со нас, на различни локални товарни и време можат да бидат различни.


За производот

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
WINZSC
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Број На Модел На:
2
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Легура
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Карактеристики:
3
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Тип На Прекинувач:
3

Слични предлози