• Одличната цена
  • Ново
5pcs блок 0 rewritable 13.56 MHZ UID налепница ( Компатибилен со s50 на унодц) и 5pcs 125KHZ T5557 rewritable налепница за RFID копир

5pcs блок 0 rewritable 13.56 MHZ UID налепница ( Компатибилен со s50 на унодц) и 5pcs 125KHZ T5557 rewritable налепница за RFID копир

 
DEN 1200.00
DEN 1140.00

Износ
Во продавницата.


Оваа цел :
5pcs 13.56 MHZ rewritable налепница
5pcs 125 KHZ rewritable налепница
Производот е како што следува :
1, UID картичка блок 0 (UID е блок) може да биде изменета произволно.
2, блок 0 директно со нормален mifare читање-пишување уред модификација.
3, картичка на стандардната лозинка за 12 F,FFFFFFFFFFFF.
4.Големина : 46 X0.92mm
5.125 KHZ со T5557 чипови


За производот

Чип Капацитет:
1K
Број На Модел На:
UID
Бренд Име:
ZOCORFID
Големина:
46X0.92mm
Фреквенција:
13.56 MHz
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Прочитајте Опсег:
0-5cm

Слични предлози