• Одличната цена
  • Ново
За Toyota RAV4 RAV 4 ГОДИНА ABS Мат Пред горниот AC Воздухот се Пропустливи Штекер Рамка Покрие Трим Декорација Автомобил Стил 2 парчиња

За Toyota RAV4 RAV 4 ГОДИНА ABS Мат Пред горниот AC Воздухот се Пропустливи Штекер Рамка Покрие Трим Декорација Автомобил Стил 2 парчиња

 
DEN 463.68
DEN 417.00

Износ
Во продавницата.


За Toyota RAV4 RAV 4 2016 ГОДИНА ABS Мат Пред горниот AC Воздухот се Пропустливи Штекер Рамка Покрие Трим Декорација Автомобил Стил 2 парчиња
Објектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Toyota RAV4 2016 година се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Пакет : 2 парчиња/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )


За производот

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Toyota RAV4
Објектот Висина:
10cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.6kg
Модел Година:
2016 2017
Име На Модел:
803571
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
10cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Слични предлози