• Одличната цена
  • Ново
Заштитна Подлога на Задната страна На Багажникот да се Намали Капак Прагот задна врата sill За Фолксваген ПОЛО 2012 2013 2014 2015 hatchback верзија

Заштитна Подлога на Задната страна На Багажникот да се Намали Капак Прагот задна врата sill За Фолксваген ПОЛО 2012 2013 2014 2015 hatchback верзија

 
DEN 729.60
DEN 657.00

Износ
Во продавницата.


Превозот :
Ние ја испорача стоката до остатокот на светот.
Ние ќе ги искористиме" Кина Пост Воздух Mail" или" ЕМС експрес" за купувачот за испорака на стоката.Должината на повеќе статии, ние ќе го користиме" ЕМС експрес" за купувачот да ја испорача.
"Кина Пост Воздух Mail" : Колет, генерално, ќе биде во 15 дена) 25 дена пристигнат на вашата адреса.
Понекогаш, се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен. Бидејќи поштата или обичаите, што предизвикува одлагање парцела парцела, понекогаш по 25 дена да пристигнат на вашата адреса, или дури и еден месец подоцна парцела за да стигнат до вашата адреса.
"ЕМС експрес" : обично 7 дена 9 дена ќе пристигнат на вашата адреса.
Понекогаш, поради поштата се справува со пакети количина се зголемува, или царинска парцела, пакет, понекогаш е одложен, содржини може да биде во 9 дена по пристигнувањето на вашата адреса.
Сите купувачи се согласија парцела пристигнување време, ако не се согласувате, ве молиме да не купи!
Плаќање :
Прифаќаме само за плаќање преку Aliexpress
Политика На Враќање :
Ние ќе бидат одговорни за било каква продаваат предмети.Во случај да добиете неисправни или погрешно објект,ние ќе бидеме среќни да ви даде замена.Купувачот мора да ги испрати назад оригиналниот објект(поштенски ќе бидат платени од страна на купувачот освен погрешен точка).
Предмети мора да се врати во 7 дена по приемот.
Повратни информации и Спорот :
Ние ќе ја напуштат повратни информации по приемот од cutomer.
Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине никакви НЕГАТИВНИ повратни информации.
Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни !
Ние сме посветени на серверот на нашите клиенти во секое време за својата 100% задоволство.
Ве молиме кажете ни ако имаш било какви проблеми со вашето купување.
Ние ќе се справи и да го реши вашиот проблем веднаш.


За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
Декоративни и заштитни
Објектот Ширина:
10inch
Бренд Име:
LB
Име На Модел:
Фолксваген ПОЛО 2012 2013 2014 2015
Автомобил модел:
Фолксваген ПОЛО 2012 2013 2014 2015
Објектот Висина:
10inch
Модел Година:
2012 2013 2014 2015
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
10inch
Објектот Дијаметар:
10inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични предлози