• Одличната цена
  • Ново
За Шкода kodiaq 2017 2018 ABS Хром Задните Опашка Прозорец Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Рамка Покрие Трим Автомобил Стил Додатоци

За Шкода kodiaq 2017 2018 ABS Хром Задните Опашка Прозорец Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Рамка Покрие Трим Автомобил Стил Додатоци

 
DEN 910.56
DEN 756.00

Износ
Во продавницата.


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
Компатибилен Автомобили : За "Шкода" kodiaq 2016 2017 2018
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов . Материјал : Висок Квалитет ABS Хром. Вклучува : 2 buc /set за 1 автомобил. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно инсталирање,без алатки. 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Чекор 1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Чекор 2 : се отстрани 3m лепак во грбот;
Чекор 3 : се загрее 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.


За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Име На Модел:
120241
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
canmazon
Објектот Тежина:
0.5kg
Автомобил модел:
За Шкода Kodiaq 2016 2017 2018
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Материјал:
ABS
Модел Година:
2016-2018
Објектот Висина:
1inch

Слични предлози