• Одличната цена
  • Ново
4pcs За Mazda CX5 CX-5 2017 2018 Карбонски влакна Задните Опашка Светлина Светилка Покрие Трим Taillight Калапи Гарнитури го Опкружуваат Рамка Eyelid

4pcs За Mazda CX5 CX-5 2017 2018 Карбонски влакна Задните Опашка Светлина Светилка Покрие Трим Taillight Калапи Гарнитури го Опкружуваат Рамка Eyelid

 
DEN 1823.04
DEN 1659.00

Износ
Во продавницата.

Компатибилен Автомобили : За Mazda CX-5 CX5 2017 2018 Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : ABS Вклучуваат : 4 парчиња/set за 1 автомобил . Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно Инсталирање,wihtout било tools.3 M автомобилската селотејп е во прилог.
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.


За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
LB
Материјал:
ABS
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
За Mazda CX-5 CX5
Специјални Функции :
Декорација & Заштита
Модел Година :
за Mazda CX5 CX 5 CX-5 2017 2018

Слични предлози