• Одличната цена
  • Ново
Автомобил хром ленти, погоден за форд ренџер T6 главата светла опфаќа светилка намали за форд ренџер 2012-2014 автомобил стил decration делови

Автомобил хром ленти, погоден за форд ренџер T6 главата светла опфаќа светилка намали за форд ренџер 2012-2014 автомобил стил decration делови

 
DEN 1770.24
DEN 1611.00

Износ
Во продавницата.


Точка име : хром фарови опфаќа за форд ренџер T6 2012-2014 Автомобил модел : за форд ренџер T6 2012-2014 (проверете внимателно со автомобил модел) автомобил стил : за форд ренџер пикап 4 врати Место на потекло : КИНА Квалитет : 2 парчиња / set Посебни карактеристики : Decaration & заштита
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.


За производот

боја:
Црна, Хром
Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
за форд ренџер 2012-2014
Специјални Функции :
Декорација & Заштита
Модел Година :
за форд ренџер 2012-2014

Слични предлози