• Одличната цена
  • Ново
1PC ЕТ-A9 Топла Продажба Популарни Автоматско Чај (Бисер Млеко Запечатување Машина Првенство Sealer Уред Со англиски Упатство

1PC ЕТ-A9 Топла Продажба Популарни Автоматско Чај (Бисер Млеко Запечатување Машина Првенство Sealer Уред Со англиски Упатство

 
DEN 7632.00
DEN 7021.00

Износ
Во продавницата.

Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Слика покаже :
Спецификации :
Напон : 220 V/50 Hz
Моќност : 350 W
Излез : 300-400cup/час
N.W. : 10 KG
G. W. 14 KG
Трупот на авионот Големина : 285*350*520mm


За производот

Број На Модел На:
2
сертификација:
CE
Напон (V):
220v
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
2
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
250w
Додатоци:
запечатување
Функција:
запечатување

Слични предлози