• Одличната цена
  • Ново
Високо квалитетно Чоколадо Чипови Режење Бричење Машина Чоколадо Slicer Хлапак машина

Високо квалитетно Чоколадо Чипови Режење Бричење Машина Чоколадо Slicer Хлапак машина

 
DEN 51840.00

Износ
Во продавницата.


Високо квалитетно Чоколадо Чипови Режење Бричење Машина Чоколадо Slicer Хлапак машина бесплатен превозот 200w
Воведувањето на чоколадо бричење машина
Оваа машина е нов производ на нашата фабрика според побарувачката на пазарот .
Овој производ е направен од нерѓосувачки челик, мали и исклучителна, убава,силни и издржливи,
производот усвојува механизирана производство, брзина, намалување на работната сила, подобрување на ефикасноста, на готовиот производ ефект е подобро, и целосно да го промени традиционалниот
прирачник стружење.
Главните параметри на чоколадо бричење машина
Модел
KN-СКОПЈЕ
Моќност
200w
Напон
220v/50 Hz
Димензија
380*380*610mm
Ве молиме имајте во предвид : 1, Ако сакате ни да ви помогне да се организира испорака и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште, ве молиме изберете пратката од страна на морето (морско пристаниште на морско пристаниште); Ако сакате ни да ви помогне да се организира испорака и испорака до вашиот најблизок аеродром, ве молиме изберете пратката со авион (аеродром до аеродромот ) ; Ако сакате ни да ви помогне да се организира испорака и испорака до вашата домашна адреса, ве молиме изберете пратката од страна на international express, како што се TNT, DHL, FEDEX (од врата до врата ) ; 2, Ако изберете пратката со авион / international express, ладилни ќе отстранета пред превозот, бидејќи тоа е забрането на авионот. Значи, вие треба да се пополни на ладилни пред да го користите, повеќе детали, ние ќе ве информира што откако ќе ја прими машина. 3, Ако изберете бесплатен превозот по море, нашата понуда е врз основа на CNF трговски услови! Тоа значи дека, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. 4, По долг период транспорт трансфер, неизбежно ќе резултира со ладилни рефлукс и други феномени, ако новото купи пржени мраз машината полета употреба може да предизвика компресор изгорени. Така, ве молиме да се стави новата машина рамно на подот 12 часа пред да го користите. 5, Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ТНТ / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.
Ако сте заинтересирани во производите, pls се направи цел директно! Ние ќе го организираме за вас во прв пат!


За производот

боја:
ЦФР цена, од врата до Врата
сертификација:
CE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
200W
Број На Модел На:
Kn-004
Додатоци:
Уништувањето Диск
Напон (V):
220v
Функција:
chocolat хлапак
Тип:
чоколадо за бричење машина
Модел :
KN-СС-чоколадо хлапак
Моќност :
200W
Напон :
220V/50Hz
Димензија :
380*380*610mm
тежина :
Од 21kgr.
Материјал :
Нерѓосувачки Челик
целосно автоматски :
Yes

Слични предлози