• Одличната цена
  • Ново
Вертикална нерѓосувачки челик брашно екструдер машина за домаќинство електрични buckwheat торта puffing машина 220V 4000W

Вертикална нерѓосувачки челик брашно екструдер машина за домаќинство електрични buckwheat торта puffing машина 220V 4000W

 
DEN 100176.00
DEN 95167.00

Износ
Во продавницата.


Вертикална нерѓосувачки челик брашно екструдер машина за домаќинство електрични buckwheat
торта puffing машина 220 V 4000 W
Сликата покажува :
Опис :
Напон : 220 V
Моќност : 4000 W
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест. Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката, ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз


За производот

боја:
220v
Бренд Име:
LZHZXY
Напон (V):
220v
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
4000W
Функција:
buckwheat торта puffing машина
сертификација:
Други
Додатоци:
Други
Број На Производ:
GL0625
Напон:
220v
моќност:
4000W

Слични предлози