• Одличната цена
  • Ново
Домашна употреба Комерцијални Автоматско Тесто Миксер 25KG Брашно Миксер Мешајќи Миксер На тестенини машина за месење Тесто 220v2200w 1pc

Домашна употреба Комерцијални Автоматско Тесто Миксер 25KG Брашно Миксер Мешајќи Миксер На тестенини машина за месење Тесто 220v2200w 1pc

 
DEN 26448.00
DEN 25126.00

Износ
Во продавницата.


Домашна употреба Комерцијални Автоматско Тесто Миксер 25 KG Брашно Миксер Мешајќи Миксер На тестенини машина за месење Тесто 220v2200w 1pc
Сликата покажува :
Производ параметри
Име : тесто миксер
Модел : HWT25
Производот број:GL0717
Напон : 220 V (50 Hz)
Моќност : 2200w
Ефикасност : 250kg / h
Производ Големина : 905 * 605 * 960mm
И лицето износ : 8-25kg / време
И време : 3-10 минути / време
Ве молиме имајте во предвид како што е подолу :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.
Забелешка : горенаведените податоци прирачник за мерење, ако било грешка да се добие производ ќе преовладува.


За производот

боја:
220v
Бренд Име:
LZHZXY
Напон (V):
220v
Сад За Мешање Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Структура:
Застане / Табела
домување:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
HWT25
Додатоци:
Други
Функција:
Други
сертификација:
Други
Моќност (W):
2200W
Име:
тестото миксер
Број На Производ:
GL0717
Напон:
220v
моќност:
2200W
Ефикасност:
250kg / h
Производ големина:
905 * 605 * 960mm
И лицето износ:
8-25kg / време
И време:
3-10 минути / време

Слични предлози