• Одличната цена
  • Ново
(100pcs/многу) Лево Горе Надолу Аглеста 90 Мини HDMI Тип C Mini-HDMI Машки да HDMI тип На Маж Кабел 15cm 60cm 1m 1.8 m 2ft 3ft 6ft

(100pcs/многу) Лево Горе Надолу Аглеста 90 Мини HDMI Тип C Mini-HDMI Машки да HDMI тип На Маж Кабел 15cm 60cm 1m 1.8 m 2ft 3ft 6ft

 
DEN 13440.00

Износ
Во продавницата.


Лево Горе Надолу Аглеста 90 Мини HDMI Тип C Mini-HDMI Машки да HDMI тип На Маж Кабел 15cm 60cm 1m 1.8 m 2ft 3ft 6ft
Карактеристики :
Конектор A : Мини HDMI машки аглеста
Конектор Б : HDMI машки
Должина на : 0.15 м 0.6 m 1m 1.8 m
Конектор материјал : 24k злато позлатен
Материјал : Висока чистота кислород-free) бакарна + PVC (заштита на животната средина)
HDMI 1.4 верзија , Ethernet, 1080 P high-definition дигитален формат.
Примена : Главно се користи во компјутерот со HDMI интерфејсот, PS3 / XBOX, BD blu-ray машина, дигитални ТВ,плазма ТВ, LCD TV, засилувач, проектор, камера, DV камера, ТВ set-top кутии, AV процесор, конзоли за игри,DVD плеер ,итн
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.


За производот

Должина:
15cm, 100cm, 180cm, 60cm
Примена:
Проектор,DVD Плеер,Телевизија,Камера,ТВ КУТИЈА,Монитор,MP3 / MP4 Плеер,Компјутер
Конектор Б:
HDMI
Пакување:
Polybag
Функција:
HDMI1.4
Конектор A:
Мини HDMI
Пакет:
No
Бренд Име:
CY
оклопна:
Плетенка
Пол:
Машко-Женски
Број На Модел На:
BYR-HDMI-L2
Тип:
HDMI Кабли

Слични предлози