• Одличната цена
  • Ново
Dewtreetali Замена Влез Далечинскиот Клуч Фоб Школка Случај Домување 3 Копчиња Црн Автомобил-стил, за BMW E46 Z3 E36 E38 E39 трговија на Големо

Dewtreetali Замена Влез Далечинскиот Клуч Фоб Школка Случај Домување 3 Копчиња Црн Автомобил-стил, за BMW E46 Z3 E36 E38 E39 трговија на Големо

 
DEN 33.12

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот : 1. Модерен и едноставен дизајн 2. Изработени од АБС материјал, добра цврстина, висока јачина 3. Погоден за BMW Боја : Црна Материјал : Пластични Големина : за 32.1 x 28.8 x 5.26 mm Забелешка : Само копче школка, нема други електронски компоненти.
Применливи модели : за BMW E38 (1994-1999) 7 серија на BMW E39 (1995-1999) 5 серија на BMW E36 (1997-1998) серија 3 на BMW Z3 (1997-1999) за BMW E46
Пакетот вклучува : 1 x Копче Школка


За производот

Бренд Име:
Dewtreetali
Име На Модел:
c0447
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
32.1mm
Објектот Ширина:
28.8mm
Објектот Висина:
5.26mm
Објектот Тежина:
0.02kg
Материјал Тип:
abs пластика
Специјални Функции:
Палец Копчиња & Locksmithing
Напон:
5V
Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
боја:
Црна.
Големина:
about 32.1 x 28.8 x 5.26mm

Слични предлози