• Одличната цена
  • Ново
Бесплатен Превозот 4x1x0.2m Гумени Воздух Песна Гумени Гимнастика Воздух Песна Воздух Песна Брануваа Воздух Песна Мат

Бесплатен Превозот 4x1x0.2m Гумени Воздух Песна Гумени Гимнастика Воздух Песна Воздух Песна Брануваа Воздух Песна Мат

 
DEN 24912.00
DEN 23417.00

Износ
Во продавницата.


Бесплатен Превозот 4*1*0.2 м Гумени Воздух Песна Гумени Гимнастика Воздух Песна Воздух Песна Брануваа Воздух Песна Мат
Добредојдовте на нашата продавница.Нашата имаат нашите фабрики,професионални производи и продажба на разни видови на гумени производи за многу години,меур фудбалска топка,вода одење топката,zorb топката,воздух песна,вода дупка,вода брануваа,банана-брод,гумени базен,гумени одбојка поле,гумени боречка,гумени шатор,итн.
Производи Опис
Производот Се Покаже
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Што е со големина?
A : Овој производ е 4*1*0.2 м дијаметар за возрасни и деца.
Она што боите на вода брануваа можете да изберете од?
A : на цената на водата брануваа се исти.Можете да изберете различни бои.Ве молиме оставете порака за кои бои би сакале да кога ќе го поставите цел.
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени?
A : Не се вклучени.
Колку време е време на испорака?
О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање.
Што гарантира постојат?
A : 3 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот по-saleservice ризик и бесплатна поправка за полнење.
Дали е можно да се печати ништо на воздухот песна?
A : Можете да притиснете броеви и свој лого за слободни.
Она земји ќе брод вашата производи ?
О : за целиот свет.
Како да се платат?
А : во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Mastercard,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.Повеќе детали,ве молиме contack нас за да ви помогнеме.
Увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.Таму се наплаќаат на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување.
За Нас
Испорака Детали
1.Стандард на превозот превозникот е DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,тоа ќе трае 5-7 buiness дена да испорача.
2.Царински давачки или даноци на купувачот resposibility за сите огласи.Ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава ако имате било какви сомнежи.
3.Ве молиме confire ќе се стави на точни и comlete превозот адреса .Вие сте resposible за дополнителна наплата, ако пакет вратени бидејќи од грижите адреса.
Совети
1.Гумени ада песна бара никакви остри објекти во областа.
2.Забрането е да се носат копчиња,мобилен телефон,glassde и додатоци да се игра остар.
3.Употребата на производи треба да бидат проверени пред печат е здрава,и се справи со рака безбедно.
4.Ве молиме притиснете на"UP" prompt на производот да се користи ,не се јават на употреба.
5.Треба да се игра назад на рака,го држете се справи.
6.Децата треба да имаат родителска грижа при играње.
7.Луѓето withe срцеви заболувања,висок крвен притисок,и слабите институции имале подобро не се игра.
8.Поројниот дожд,три или повеќе силни ветрови и не треба да се користи.


За производот

Возраст Опсег:
> 6 години,Grownups
Број На Модел На:
Воздухот Песна-01
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Гумени Кенгура
Бренд Име:
HIBADOU
дизајн:
Гумени Брануваа
Големина:
4x1x0.2m
Тип:
гумени воздух песна
боја:
СИНО БЕЛА
Дебелина:
На 0,9 мм ПВЦ
Teachnical:
Топлина запечатени
додаток:
1 Пумпа И Поправка Колекции
MOQ:
1 Парче
испорака:
од express

Слични предлози