• Одличната цена
  • Ново
3m*2m Обичај Гумени Базен Играчки,Гумени Лебди на Вода Играчки, Игри За Базен,Гумени Вода Птица

3m*2m Обичај Гумени Базен Играчки,Гумени Лебди на Вода Играчки, Игри За Базен,Гумени Вода Птица

 
DEN 9600.00

Износ
Во продавницата.

3m*2m Обичај Гумени Базен Играчки,Гумени Лебди на Вода Играчки, Игри За Базен,Гумени Вода Птица
Употреба забавен парк, приватна употреба, имот, продажба, море Големина 3m*2m или прилагодено Материјал на 0,9 мм ПВЦ Боја како слика или прилагодено(Забелешки по плаќање) Додаток поправка колекции
Краток Опис : Qinda гумени водни птици се безбедни, здрав и лесен за да го игра. Ако сте во потрага за незаборавна забава за вашиот следен настан, гумени игри на вода ќе се обезбеди вашите гости со часови на радост и незаборавни се смее! нашите запечатени или воздух-тесни игри Гигант вода игри се оние големи sewed игри на вода што може да се користи заедно со базен,плажа или на реката,тие се погодни за вода, паркови и се совршени за користење на вода. Нашите запечатени вода игри вклучуваат сите запечатени структури кои може да се користи на вода.Тие може да плови на вода за луѓето да играат на тоа. Само кул исклучување во текот на летото,забава ќе се бескрајни. . Големини и боја може да се прилагоди вашето барање,ве молиме Забелешки по плаќање.
А Ние тест секој производ да се обезбеди единица seamed токму така.
Б. Ние обезбеди поправка колекции за поправка во случај.
В. Ние ќе ви помогнеме да го поправи производот, во рамките на своите целиот живот.
D. Гаранција : 3 години.
Забелешка : Сите производи се 100% квалитетни тест пред пратката, било кој квалитет на прашањето ќе бидат заменети 100% слободен целосно.
П : дали пумпа(воздушен компресор) се вклучени?
A : Не,Ако цел 10 компјутери или повеќе ние може да ви даде бесплатен воздушна пумпа.
П : Што земји ќе брод вашата производи?
A : Ние можеме да брод на целиот свет.Но, Ние брод на стоките на одредени земји за слободни.Ако вашата земја не е во слободен избор, pls љубезно ве молиме да нè контактирате за точната цена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги проверите најниска превозот цена за вас.
П : Како за увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме да се напомене дека увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата Царинската Испостава за да дознаете што дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да нарачате.
П : Како да го контактирате за прашања?
A : Можете да ги "Порака Продавачот". Pls испратите порака во врска со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Играње настава :
1.Бидете сигурни дека нема остри работи на земјата при користење на inflatables. Треба тепих на заедничка основа.
2.Забрането е да се носат со копчињата и на мобилен телефон, очила и мали остри украси за време на репродукцијата.
Ние сме специјализирани во сите видови на гумени производи ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.


За производот

Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,> 6 години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
qinda надувување
Број На Модел На:
QD - bird804
Тип:
гумени вода птица
Име на производ:
Гумени вода птица вода играчка плови
Големина:
3m*2m or Customized Size
боја:
Како слика или прилагодени
Материјал:
На 0,9 мм ПВЦ
додаток:
Поправка Колекции
Употреба:
луна-парк, приватна употреба, имот, продажба, море
Гаранција:
3 Години
сертификација:
SGS,CE ,EN14960
Technic :
Воздухот тесни топлина шие
Пакување:
pvc кеса гумени водни птици

Слични предлози