• Одличната цена
  • Ново
5.5 во. Freelander Две бои Profissional Фризерски Ножици Коса за Сечење Ножици Поставите Берберот Shears Висок Квалитет Салон

5.5 во. Freelander Две бои Profissional Фризерски Ножици Коса за Сечење Ножици Поставите Берберот Shears Висок Квалитет Салон

 
DEN 864.00
DEN 734.00

Износ
Во продавницата.


Големина 5.5 инчен Бренд име Freelander Јапонија врвот 440 C челик Материјал, 62 HRC Hardnes професионални салон коса ножици, коса салон или домашна употреба продавачот ќ користите e-mail за да пакување тоа , па ве молиме да не грижете штета на продавачот слободни нудат висок квалитет на Фризер торба,не е лош квалитет торба Оригинални познат бренд и многу висок квалитет Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот Површината позлата полирање процес, отпорност на абење остар нож ,брзо сечење 2015 година нови Наведени нова продавница, голема шал 100% точно, сликата,100% нова производство т * Ние испрати бесплатен превозот Кина поштенски пакети * Ако сакате да брзо да добиете пакет * ве Молиме одберете Federal Express во времето на купување


За производот

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
FD
Големина:
5.5 inch
вкупна должина:
15-15.5 cm
Тип:
ножици за сечење
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Бренд Име:
Freelander
боја:
сребрена/црвена/црна
Стил:
Право Раце Ножици
завртка боја:
црна/црвена
Примена:
Коса
Процес на производство:
Рака-полиран
Тврдост:
61-62HRC
Сечење процес :
сечење на жица
Сечилото материја:
Јапонија 440c
Површински Третман:
Огледало Заврши
логото:
Може да се прилагоди

Слични предлози