• Одличната цена
  • Ново
Професионални Shears Куче Миленичиња Чешлање 7.0 инчен Ножици Полирање Алатка Животинско Фризура Добавувачи Инструменти со Висок Квалитет

Професионални Shears Куче Миленичиња Чешлање 7.0 инчен Ножици Полирање Алатка Животинско Фризура Добавувачи Инструменти со Висок Квалитет

 
DEN 1392.00
DEN 1183.00

Износ
Во продавницата.


* Ние испрати бесплатен превозот Кина поштенски пакети * Ако сакате да брзо да добиете пакет * ве Молиме одберете Federal Express во времето на купување


За производот

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
FD
Тип:
ножици за сечење
вкупна должина:
За 19.5 cm
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Големина:
7 inch
Бренд Име:
Freelander
боја:
Сребро.
Стил:
Право Раце Ножици
завртка боја:
Сребро.
Примена:
миленичиња чешлање
Процес на производство:
Рака-полиран
Тврдост:
61-62HRC
Сечење процес :
сечење на жица
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Површински Третман:
Огледало Заврши
логото:
Може да се прилагоди

Слични предлози