• Одличната цена
  • Ново
D E првенство Голема Големина Градник за Жените Intimates Тенка Push Up Градник голема големина долна облека чипка долна облека градник висока врвот горниот дел од градите

D E првенство Голема Големина Градник за Жените Intimates Тенка Push Up Градник голема големина долна облека чипка долна облека градник висока врвот горниот дел од градите

 
DEN 1255.68
DEN 716.00

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Горниот дел на Градите, Под Биста 70 A 80 68 70 B 83 69 70 C 85 70 70 D 88 71 70 E 90 72 70 F 93 72 75 A 85 73 75 B 88 74 75 C 90 75 75 D 93 76 75 E 95 77 75 F 98 77 80 A 90 78 80 B 93 79 80 C 95 80 80 D 98 81 80 E 100 82 80 F 103 82 85 A 90 83 85 B 93 84 85 C 95 85 85 D 98 86 85 E 100 87 85 F 103 87 90 A 100 88 90 B 103 89 90 C 105 90 90 D 108 91 90 E 110 92 90 F 113 92
Мерење Во Инчи Големина Горниот дел на Градите, Под Биста 70 A 31.5 26.8 70 B 32.7 27.2 70 C 33.5 27.6 70 D 34.6 28.0 70 E 35.4 28.3 70 F 36.6 28.3 75 A 33.5 28.7 75 B 34.6 29.1 75 C 35.4 29.5 75 D 36.6 29.9 75 E 37.4 30.3 75 F 38.6 30.3 80 A 35.4 30.7 80 B 36.6 31.1 80 C 37.4 31.5 80 D 38.6 31.9 80 E 39.4 32.3 80 F 40.6 32.3 85 A 35.4 32.7 85 B 36.6 33.1 85 C 37.4 33.5 85 D 38.6 33.9 85 E 39.4 34.3 85 F 40.6 34.3 90 A 39.4 34.6 90 B 40.6 35.0 90 C 41.3 35.4 90 D 42.5 35.8 90 E 43.3 36.2 90 F 44.5 36.2


За производот

Чаша Големина:
D, E
Бендови Големина:
36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50
Бренд Име:
BRZFMRVL
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Стил:
Секси
Поддршка Тип:
Underwire
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
жените градник
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Градник Стил:
Им Помогнам На
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Назад Затворање
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
голема големина жените градник:
моден градник

Слични предлози