• Одличната цена
  • Ново
Се заобиколат Вентил за Наводнување Систем 1/2 во 20 мм преку градина црево се префрлите вентил конектор алатка 2 парчиња

Се заобиколат Вентил за Наводнување Систем 1/2 во 20 мм преку градина црево се префрлите вентил конектор алатка 2 парчиња

 
DEN 109.44
DEN 96.00

Износ
Во продавницата.

100% нови Пластични 1/2 "машки до 20 mm вода контрола вентил Совршен за наводнување на вашата градина, фабрика, на тревникот, земјоделството, индустриски за наводнување! Лесно да се инсталира! Вода генерално се користат низок притисок 1/2 "надворешни нишка за 20mm вода контрола вентил! долготрајна Врска Големина : 1/2 "Машки, 20mm Црево, Пакување : 2 buc Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точна англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, постои и влошување на квалитетот проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница се надевам дека за да добиете вашето разбирање и поддршка.


За производот

Дијаметар:
1/2
Тип:
Градина Вода Конектори
Пластични Тип:
ABS
Стандард:
BS
Број На Модел На:
1/2
Бренд Име:
WZCWJNLGM
Градина Вода Конектор Тип:
Навој Допрете Конектори
Материјал:
Пластични
Име:
наводнување вентил
режим:
1/2
перформанси:
Анти-носат
Материјал:
Пластични
Функција:
стоп за вода
Тежина:
27g
Пакување:
2 парчиња

Слични предлози