• Одличната цена
  • Ново
Бесплатен превозот! 4Ply 8Holes Теле Гитара Pickguard за Telecaster Стил Елементи.Гитара DIY,со бесплатен 25pcs Завртки (Златна Бисер)

Бесплатен превозот! 4Ply 8Holes Теле Гитара Pickguard за Telecaster Стил Елементи.Гитара DIY,со бесплатен 25pcs Завртки (Златна Бисер)

 
DEN 493.92

Износ
Во продавницата.


· Одговара на Стандард 8 Дупка Фендер Telecasters направени во САД или Мексико, Counterbored за завртка дупки
· 8 дупки за монтажа pickguards, вклучува две завртка дупки за одредување на вратот пикап
· 4 Ply Златна Бисер, 1 Celluloid Бисер Плоча и 3 ply ПВЦ Материјал
· Двокреветни со заштитен филм на pickguard, таа ќе стане многу мазна откако ќе кора исклучите некоја заштитна фолија
· Пакет се Вклучени : 1 x Pickguard, 25 x Завртки
За Стандарден Модерен 8 Дупка Фендер Telecasters направени во САД или Мексико
Боја : Златна Бисер
4 Ply 8 монтажа завртка дупки на страната на pickguard.
1 Celluloid Бисер Плоча и 3 Ply ПВЦ Материјал
Анти-нула за заштита на гитара.
Двојно заштитен филм на pickguard, таа ќе стане многу мазна откако ќе кора исклучите некоја заштитна фолија.
Пакет Се Вклучени :
1 Buc Pickguard
25pcs монтажа завртки
Ве молиме двојно проверите големините на подолу pciture пред место цел.
Боја шоу на слики може да има мала разлика поради бојата разликата помеѓу реалниот производ и фото преземање & различни компјутерски монитор / Телефон екранот.
**За Плаќање :
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
1) Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
**За испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO адреси )
2. Ние гарантираме за да брод стоки во 3-7 дена по плаќање верификација зависи од инвентарот и именувани превозот метод.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучување на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5.Време На Испорака :
Повеќето ЕУ и САД земји пристигне 20-35 дена од Воздухопловната додека некои земји ќе потрае повеќе дена(до 60 дена). Јас f цел не пристигне во 75days(Бразил 90days),ние ќе рефундирање на дека без спор.
Ве молиме контактирајте со нас прв i/o отворен спор impetuously Ако цел не пристигнат на време.
Можете да платите за изразат испорака од страна на EMS/DHL/ТНТ/Федекс/UPS-от и сл.
**За Пакување & Пакување :
Пакување големина и испорака тежина објавени на секоја ставка е приближна и може да има мали разлики цел со цел,Ние нема да ги прифатат спор од пакување големина и тежина прашања.
**Враќање & Наплата :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 35 дена да се вратат од денот на производот е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот PO#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
**За Гаранција :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
**За Повратни Информации :
Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуга ,Љубезно ве Молиме слободно контактирајте со нас веднаш, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.


За производот

Бренд Име:
АРОМА
Број На Модел На:
теле pickguard
Тип:
гитара pickguard

Слични предлози