• Одличната цена
  • Ново
Оригиналниот Orphee QA140 009-045 Акустична Гитара Жици 80/15 Бронза Хексагонална легура Вакуум Пакувања гитара делови додатоци

Оригиналниот Orphee QA140 009-045 Акустична Гитара Жици 80/15 Бронза Хексагонална легура Вакуум Пакувања гитара делови додатоци

 
DEN 326.40

Износ
Во продавницата.

Прочитајте Пред Шопинг Драги пријатели , ви Благодариме за шопинг на нашата продавница : Музички Инструменти Станица Продавница . И постојат два заштита на податоците, можеби вие ќе може да знаете пред да го поставите цел ,ви благодарам . 1.за објектот, ние ќе издаде целосна наплата или ја за вас, ако тоа не може да го испорака за вас успех кога ќе се потврди тоа ,ви благодариме . 2.за неисправни објект, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас кога го добие пред да се отвори расправа, или ја напуштат повратни информации ,ние ќе се справи со добро за вас во прво време ,ви благодарам. Ве молиме да уживаат во шопинг на нашата продавница без да се Грижиш. Опис На Производот 1.Внатре материјал :Хексагонална легура 2.Надвор материјал:80/15 3 Бронзени.Пакување :Хартија кутија 4.Контактното пакување :Вакуум пакувања 5.Шарени Топката-End 6. Големина на : E-1-0.009 , Б-2 0.012 , G-3 0.015 , D-4 0.025 , А-5 0.035 , E-6 0.045 7. Пакет : 1 сет на Производ Слики
Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки обработуваат во рамките на 24-60 часа на плаќање проверка како и обично. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Подолу е Хонгконг Пост/ Кина Пост Воздух Испорака Процес (како и обично) : EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-30 работни дена Политика на Враќање 1) Ние обезбедуваме бесплатен 30 DAY ГАРАНЦИЈА за оваа точка. 2) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 3) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат Step3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде Чекор 4) Враќање на ставката за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1)Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? http : //help.aliexpress.com/feedback_suppliers.html 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме


За производот

Тип:
стрингови
Број На Модел На:
QA140
Бренд Име:
Orphee
is_customized:
Yes

Слични предлози