• Одличната цена
  • Ново
1PAIR 178F 0.25 ПОВРЗУВАЊЕ ПРАЧКА ИМАЈЌИ 2 ПАРЧИЊА ЗА KAMA KM178F КИНЕСКИ 3KW 6HP ВОЗДУХ ЗА ЛАДЕЊЕ ДИЗЕЛ МОТОР

1PAIR 178F 0.25 ПОВРЗУВАЊЕ ПРАЧКА ИМАЈЌИ 2 ПАРЧИЊА ЗА KAMA KM178F КИНЕСКИ 3KW 6HP ВОЗДУХ ЗА ЛАДЕЊЕ ДИЗЕЛ МОТОР

 
DEN 408.00
DEN 367.00

Износ
Во продавницата.


1 PAIR 178 F 0.25 ПОВРЗУВАЊЕ ПРАЧКА ИМАЈЌИ 2 ПАРЧИЊА ЗА KAMA KM178 F КИНЕСКИ 3 KW 6 HP ВОЗДУХ ЗА ЛАДЕЊЕ ДИЗЕЛ МОТОР ГЕНЕРАТОР
10 APAIRS/МНОГУ
СИТЕ МОТОР ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ
РЕЗЕРВНИ ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ
1 PAIR(2 ПАРЧИЊА ) X ПОВРЗУВАЊЕ ПРАЧКА ИМАЈЌИ
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА , ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.


За производот

Бренд Име:
GENOUR
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
178F 0.25

Слични предлози