• Одличната цена
  • Ново
Тактички Рака Пиштол Футроли Sauer Sig P226 Војска Пиштол RH Нога Holster Тактички Лов Airsoft Воздушен Пиштол Случај

Тактички Рака Пиштол Футроли Sauer Sig P226 Војска Пиштол RH Нога Holster Тактички Лов Airsoft Воздушен Пиштол Случај

 
DEN 1349.28
DEN 945.00

Износ
Во продавницата.


Тактички Рака Пиштол Футроли Sauer Sig P226 Војска Пиштол RH Нога
Holster Тактички Лов Airsoft Воздушен Пиштол Случај
1. Детали : Материјал : Висок Квалитет на Полиуретан Одговара за : SIG P226 Пиштол Тежина : 600g Боја : Црна / Тен / Зелена Апликација : Воена / Тактички / Полиција / Војска Пиштол / Airsoft / Пиштол / Пушка Активности / Војна Игра / Надворешна Лов 2.Пакетот Вклучува :
- 1 x Holster
- 1 X Flashligt Торбичка
- 1 x списание Торбичка
- 1 x Нога Циклус на КЛИЕНТИТЕ ТРЕБА ДА се ЗНАЕ ( ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА ) Почитувани купувачот , добредојдовте на нашата продавница ! Ако не сте задоволни со нашата служба или имате било какви прашања во врска со предмети , ве молиме слободно контактирајте со нас пред оставајќи ја вашата повратна информација . Ние ќе ви биде задоволство да се реши ова прашање за вас . Ви благодариме !


За производот

Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Број На Модел На:
Sig P226
Материјал:
Полиуретански
Објектот:
Sig P226 Пиштол Holster
боја:
Црна / Тен / Зелена
Употреба:
пиштол носат
Стил:
нога holster
Спорт:
Лов / Стрелаштво ....
Тежина:
600g
Место на Потекло:
Кина

Слични предлози