• Одличната цена
  • Ново
2017 Жени секси коса црта вратот Макси Фустани Гроздобер Цвет Печати 4XL 5XL 6XL Плус Големина Долг Фустан Големи Големи димензии надвор рамо Облека

2017 Жени секси коса црта вратот Макси Фустани Гроздобер Цвет Печати 4XL 5XL 6XL Плус Големина Долг Фустан Големи Големи димензии надвор рамо Облека

 
DEN 1007.04
DEN 906.00

Износ
Во продавницата.


ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $12.87 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $11.33 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $11.98 ТОПЛА ПРОДАЖБА
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $11.66 Нови Пристигнување
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $12.99 Нови Пристигнување
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $12.98 Нови Пристигнување
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $13.99 Повеќе
ПРОДАВНИЦА СЕГА> $0.00
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.


За производот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
COCOEPPS
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Наметка Ракави
Стил:
Бохемски
Број На Модел На:
ZBD0074
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Половина
Сезоната:
Лето
Деколте:
Slash вратот
Фустани Должина:
Кат Должина
Шаблон Тип:
Печати
Силуета:
А-Линија
Ткаенина Тип:
Џерси Chiffon
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
датум:
20170526

Слични предлози