• Одличната цена
  • Ново
2017 Бебе Фустани Памук Девојка Блузи Везови Лето Кратко Sleeve Деца Блузи Џемпери Деца Облека Кошули 13Color

2017 Бебе Фустани Памук Девојка Блузи Везови Лето Кратко Sleeve Деца Блузи Џемпери Деца Облека Кошули 13Color

 
DEN 240.00

Износ
Во продавницата.

Големина : 80 90 100 110 120
Материјал : 100% Памук Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
Тука може да изберете посебни Бои и големина која u сакате,кога у место со цел,pls контакт со продавачот или да напишете белешка за цел со боја и големина која u сакате,инаку,би се меша бојата и големината за у
Ние нормално ќе брод вашата нарачка од 1-2 работни дена
Сите тие се во акции за Продажба
Само Ако која било големина или Боја не се достапни,ние сигурно ќе контакт со у со цел порака или e-mail,па pls проверете ur цел статусот кога у имаат слободно време.За производот

Дете НИ Големина:
24M, 12M, 5T, 6T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
Hooyi
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Обвиткан
Број На Модел На:
80 90 100 110 120
Стил:
Лолита Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте

Слични предлози